szállodának a tulajdonosai is, akik épületüket tetőtől talpig Levi?sbe öltöztették. " />

Farmerba bújt szálloda

2009. augusztus 25. 13:14

A farmernadrág egyfajta stílus és életmód szimbóluma, generációk kedvence. Erre gondoltak nemrégiben annak a frankfurti szállodának a tulajdonosai is, akik épületüket tetőtől talpig Levi?sbe öltöztették.

  farmer0-d0000DF38f4ded90449f3.jpg

A Delphine Buhro és Michael Dreher páros berendezte házban minden a Levi?sre emlékeztet, nemcsak a személyzet öltözéke, hanem a belső terek kialakítása is. A szobák alaphangulatát a farmer különböző kékjei biztosítják, melyekhez változatos színű és stílusú bútorok, lámpák és textíliák dukálnak.

1/14

Az örökzöld blue jeans

Már a recepciónál megjelenik az indigókék szín, berendezése is rendhagyó, csomagszállításra mobil ruhaállványt használnak.

A Lakáskultúra Online ott van a Facebookon is! Klikkelj ide, és lájkolj minket a legújabb lakberendezési trendekért, kreatív ötletekért és a magazinnal kapcsolatos friss infókért!
Ajánlott cikk címe: Farmerba bújt szálloda
Legfrissebb cikkek
Lakótér - 300 inspiráló helyiség